Odeabank Müşteri Hizmetleri Şikayet Sorgulama

Odeabank Müşteri Hizmetleri Şikayet Sorgulama

Bankacılık hizmetlerinde fark yaratmayı amaçlayan Odeabank müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşmak isteyen müşteriler dünyanın her yerinden 444 8 444 no’lu telefonu arayabilirler. İletişim merkezi ile yapılacak konuşmalar için banka müşterisi olmak veya şifre almak gerekmez. Türkiye’nin 18 ilinde 56 şube ve 1973 çalışan ile faaliyet gösteren Odeabank, kurumsal, bireysel ve ticari bankacılık hizmetleriyle tanınır.

Kart numarası veya kimlik belgesinin doğru tuşlanmasının ardından başlayacak olan iletişim, gerekli olması halinde yeniden değerlendirmek üzere kayıt altına alınır. 444 8 444 veya 0850 222 8444 numaralı telefonlar üzerinden kurulacak iletişimde bankacılık işlemleri hakkında bilgi alınabileceği gibi telefonla talimat vererek şubeye gitmeden de hizmet alınabilir.

Bankacılık İşlemlerine Ait Hizmet Saatleri Nelerdir?

Havale, SWIFT girişi, vadeli hesap açılışı, vadeli hesap kapama ve döviz alım/satış işlemleri telefon bankacılığı hizmetleriyle 24 saat boyunca kesintisiz olarak yapılabilir. Para transferi gerektiren ve tüm bankaların ortak olarak kullandığı EFT işlemleri ise sadece hafta içi günlerde ve 09.00-17.00 arasında gerçekleştirilebilir. Odeabank, engelli müşterilerinin bankacılık hizmetlerine zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde erişebilmesi için ATM ve şubelerinde sunduğu hizmetleri uygun şekilde günceller.

Direkt bankacılık hizmetleri konusunda kendini müşteri taleplerine uygun olarak geliştiren Odeabank; internet, ATM, mobil, self-servis, iletişim merkezi ve kazandırıy’O ile geniş bir müşteri profiline hitap eder. Müşteri hizmetleri şikayet sorgulama talepleri online olarak da yapılabilir. T.C. kimlik numarası veya cep telefonu bilgileri girilerek bildirilen şikayet, öneri ve isteklerin sonucu hakkında bilgi alınabilir. Sosyal ağlar üzerinden Odeabank hizmetlerini ve paylaşımlarını takip edenler bu kanal üzerinde de etkili bir iletişim sürdürebilirler.

Bireysel Başvurularda Online Hizmet Ayrıcalığı

Hesap, kredi kartı, kredi, sigorta, emeklilik ve başvuru sorgulama hizmetleriyle müşterilerine hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetler veren Odeabank, sunduğu çok çeşitli kredi kartı seçeneğiyle de anlık ihtiyaçların karşılanmasını sağlar. Bank’O Card Atlas, Bank’O Card Axess Platinum, Bank’O Card Axess Gold, Bank’O Card Axess, Bank’O Card Platinum, Bank’O Card Gold ve Bank’O Card sağladığı çok çeşitli avantajlarla müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak için hizmet sunar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*