Halkbankası Faizsiz 1000 Lira Kredi Veriyor Mu?

Halkbankası Faizsiz 1000 Lira Kredi Veriyor Mu

Halk Bankası birçok kredi çeşidi ile müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu krediler arasında yüksek miktarları içeren konut ve araç kredileri olduğu gibi küçük miktarlardaki ihtiyaçları karşılayan krediler de var. Bunlar arasında en çok başvuru yapılanı Halkbankası 1000 tl faizsiz kredi çeşididir.

1000 TL Faizsiz Kredinin Şartları Nelerdir?

Küçük bir limiti içeren Halkbankası 1000 tl kredi aynı zamanda kısa bir vadeyi içerdiği için, bu krediyi alabilmenin şartları da fazla değil. Bu krediyi almak isteyenlerin düzenli bir gelirinin olması ve bu geliri belgelemesi yeterli. Bu kimsenin sahip olduğu gelir, düşük miktarda dahi olsa, kredinin ödemeleri yüksek olmadığından krediyi kolaylıkla alabilir. Ancak bu krediye başvuracak olanların daha önce bankalarla yasal takip sürecine girmemiş olması, üzerinde yüksek miktarda borç bulunmaması ve banka borçları için düzenli ödemeler yapmış olması şartı aranıyor. Bu şartları sağlayan herkes, 1000 TL kredi başvurusu yapabilir.

Kredi başvurusu, Halk Bankasının şubelerinden alınıyor. Fakat Halk Bankasının resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Bu başvuru için internet sitesi üzerindeki kredi başvuruları butonuna tıklamak ve çekilmek istenen kredi türü olarak, ihtiyaç kredisini işaretleyerek çekilmek istenen rakama da 1000 TL yazmanız yeterlidir. Kredi başvurusuna cevap, başvurunun üzerinden en geç 1 gün içerisinde gelecektir.

1000 TL Faizsiz Kredinin Ödeme Koşulları Nelerdir?

Acil nakit ihtiyaçlarında başvurulan bir kredi türü olan 1000 tl faizsiz kredi Halkbank tarafından beş veya altı ay vade ile ödeme imkanı ile veriliyor. Ancak bu kredinin ödeme günleri bir kez belirlendikten sonra, kredi ödeme gününü değiştirmek mümkün değil. Bu nedenle ödemelerde gecikme yaşanmaması için kredi ödeme gününüzü, maaş gününüze veya en rahat ödeyebileceğiniz güne göre ayarlamanız tavsiye edilmektedir.

İlginizi çekebilir  Akbank Direkten Kredi Notu Öğrenmek

Halk Bankası tarafından sunulan 1000 TL faizsiz krediyi alırken yalnızca 5 TL dosya masrafı alınmaktadır. Bunun haricinde herhangi bir masraf alınmayacaktır. Çekilen bu kredinin aylık ödemeleri 160 TL civarında tutmaktadır. Eğer isterseniz 6 taksit değil, daha az taksit sayısı tercih edebilir ve imkanınız olduğunda kredinin tamamını tek seferde kapatabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*