Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Numarası Kısayol

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Numarası Kısayol

KISAYOLDAN BANKPOZİTİF MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE BAĞLANMAK

BankPozitif müşteri hizmetleri servisi aracılığıyla ürün ve hizmetlerin daha iyi bir şekilde müşterilerle buluşturulması ve kesintisiz bankacılık işlemlerinin 365 gün boyunca sürebilmesi adına verilen işlemlerden birisini oluşturur. Bu anlamda da ortaya konulan hizmetlerin müşteri odaklılık ilkesine dayandığını hemen söylemek mümkündür. Bankpozitif müşteri hizmetleri numarası kısayol kullanılarak müşteri temsilcisine anında bağlanabilirsiniz. Önce 444 4 365 numara aranır. Sonra da hemen 0 tuşuna basılır basılmaz müşteri temsilcisine bağlanacağınıza dair bir uyarı alırsınız. Bu şekilde son derece kolay bir işlemle hiçbir bekleme olmaksızın müşteri hizmetleriyle görüşmek ve tüm bankacılık işlemleri hakkında canlı destek almak bu sayede mümkün olmaktadır. Hem yine bu sayede ortaya konulan birçok işlemlerin sağlamış oldukları kolaylıklar dikkate alındığında müşterilerin sadece bankaların şubelerden gerçekleştirilen mesai saatlerine yönelik hizmetlerle sınırlı kalmayarak her zaman Bankpozitif müşteri hizmetleri vermesi şubelerin iş yükünü de hafifletecektir.

BANKPOZİTİF DİĞER MÜŞTERİ HİZMETLERİ

BankPozitif ile verilecek diğer müşteri hizmetleri de yine çağrı merkezi yetkilileri tarafından verilmektedir. Başlıca verilen hizmetlerden olması dolayısıyla bireysel işlemler, kurumsal işlemler, hesap işlemleri, şifre işlemleri, güncel kampanyalar hakkında bilgi alma işlemleri ve daha birçok işlemler hem kısa sürede hem de kısa süratte yerine getirilebilecek işlemler arasında bulunmaktadır. Bu manada da yapılan işlemlerin sağlamış olduğu özellikler dikkatle incelendiği zaman birçok konuda müşterilerine en iyi hizmetlerin verilmeye çalışıldığı açıkça görülmektedir. Başlıca tuşlamalarla yapılabilecek diğer Bankpozitif müşteri temsilcisi hizmetleri olarak şunları sıralamak mümkündür.

– Bireysel kredi başvurusu ve kredi kartı işlemleri tuşlaması

– Bireysel bankacılık işlemleri tuşlaması

– Şifre işlemleri tuşlaması

– Ürün ve hizmetler ile güncel kampanyalar hakkında bilgi tuşlaması olarak karşımıza çıkar.

Bu işlemleri yaparak daha hızlı bir şekilde tüm bankacılık hizmetlerini anında kısa süre içerisinde tamamlayarak gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Bununla beraber sağlanan bütün bu işlemlerin dışında kalması dolayısıyla kurumsal işlemler de en hızlı ve süratli bir şekilde verilmektedir. Bütün bu müşteri hizmetlerinin sağladıkları özellikler dikkate alındığı zaman 7/24 çalışma prensibinde müşteri memnuniyeti en üst seviyede hizmet verildiği görülecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*