0 Faizli Araç Kredi Kampanyaları

0 Faizli Araç Kredi Kampanyaları

Eskiden lüks tüketim olarak kabul edilen otomobil, günümüz koşullarında artık ihtiyaç haline gelmiştir. Bu durum da otomobil firmalarının tüketiciye daha rahat ulaşmalarını sağlayacak belli imkanlara da zemin hazırlamıştır. Otomobil sektöründeki rekabet, yeni modellerin üretimi, uygun fiyatlı araç sunumlarıyla piyasada var olma çabalarını güçlendirmektedir. Alıcıya daha kolay ulaşmak için bankalarla da işbirliği halinde olmak kaçınılmazdır. Bankalar gerekli finansman desteğini sunmak için çeşitli fırsatlarla karşınıza çıkmaktadır. En uygun fiyatla istediğiniz aracı alabilmek için sunulan en cazip fırsatların başında şüphesiz sıfır faizli araç kredisi gelmektedir.

0 Faizli Araç Kredi Kampanyaları

Kredi desteğinden yararlanmak için öncelikle otomobil firmasıyla görüşme yapmanız faydanıza olacaktır. Anlaşmalı oldukları bankaya yönlendirme yapmaları faizsiz araç kredisi kullanımınızda süreci kısaltacaktır. Kendi çalıştığınız bankayla da görüşerek seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.Faizsiz kredi uygulaması yapan bankaların koşulları farklıdır. Verecekleri miktara, taksit seçeneklerine göre farklılık gösterebilir. Otomobil firmalarının yılsonu satış rakamlarına ulaşabilmesi için yaptıkları kampanyalara göre bankalar da kredi seçeneklerini yenileyebilmektedirler. Bu kampanyaları takip etmeniz önemli bir noktadır.

O Faizli Araç Kredi Kampanyalarından Faydalanma Koşulları

-Araç kredisi başvurularında da diğer krediler için sizden istenen belgeler talep edilecektir. -Kimlik kartı fotokopisi, kredi talep başvuru formu doldurma gibi prosedür işlemleri hazırlamalısınız.

-Mali sicilinizin temiz olması kredi almanızı kolaylaştıran önemli bir unsurdur.

-Başvuru sürecinde öncelik araba seçiminizdir. Kredi miktarı için görüşmenizde aracın ruhsatı ve araç sahibiyle yaptığınız satış sözleşmesi de yanınızda olmalıdır.

-Bankaların seçtiğiniz aracın ikinci el ise yaşına, aracın hasar ya da vb durumuna göre kredi vereceğini göz önünde bulundurun. Bu faktörler kredi miktarını büyük oranda etkiler.

-10 yaş altındaki araçlara otomobil kredisi verilir. 10 yaş ve üstü araçlara tüketici ihtiyaç kredisi kullandırılır. Bu durum bazı bankalar için insiyatif dahilinde değişiklik gösterebilir.

İlginizi çekebilir  Kredi Alamayanlar İçin İyi Haber

-Bankalar sizden kefil, maaş bordrosu, vergi levhası ya da teminat mutlaka talep edecektir. -İstenecek teminat her bankaya göre değişiklik göstermektedir.

Belirtmekte fayda olan bir unsur da, kredinin faizsiz otomobil kredisi olması sıfır masraflı olması anlamına gelmiyor. Dosya masrafı vb gibi kesintiler mutlaka olacaktır.

Ayrıca alacağınız arabanın fiyatının tamamına da kredi çekemeyeceğinizi unutmamanız gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*